800m, Kleppen

29. april 2019

G-12                          800m                             

 1.  Jørgen Myrvik                     Namsen friidrettsforening           2,48,60

G-13                          800m

 1. Isak Vars Vatne                    Salsnes IL                                        2,49,85

G-14                          800m

 1. Sondre Aasen Lande          Spillum IL                                         2,47,27

G-15                          800m

 1. Martin Abrahamsen           Namsen friidrettsforening            2,16,74

 2. Are Fossheim                       Namsen friidrettsforening           2,25,20

 3. Even Røthe                           Namdal løpeklubb                         2,29,37

G-16                          800m

 1. Berger Berg                         Namsen friidrettsforening           2,16,18

 2. Tobias Devik                        Namsen friidrettsforening           2,26,81

G-17                          800m

1. Torkild Klingen                    Spillum IL                                         2,20,41

G-19                          800m

 1.Mats Ivar Klingen               Namdal løpeklubb                         2,14,32

 2. Tobias Bergslid                  Namdal løpeklubb                         2,21,73

 3. Steffen Hestø                     Vemundvik IL                                  2,36,46

J-12                           800m

1. Mina Aasen Lande               Spillum IL                                       3,12,97

   

J-14                           800m

1.  Hannah Fossheim                Namsen friidrettsforening        2,50,79

2. Ingri Nyborg Enge                 Spillum IL                                     2,57,81

J-15                           800m

1. Inger Bergslid                         Namsen friidrettsforening        2,28,31

                                             

                                  

KS                              800m

 1.  Linda Moen Heia                    Namdal løpeklubb                  3,00,54

 2. Helga Vestermo-Reitan          Namdal løpeklubb                  3,02,69

 3. Hanna Blengsli Kværnø         Namdal løpeklubb                  3,02,75

 

MS                             800m

1. Espen Sundsvik                       Frol IL                                           2,15,88

2. Tor Morten Klingen                Namdal løpeklubb                     2,21,54

3. Håvard Nufsfjord                    Namdal løpeklubb                     2,41,43

4. Roy Enge                                   Spillum IL                                    2,58,09

5. Jørgen Haukø Skorstad          Flesktrim IL                                 3,33,17

           

Foto: Svein-Tore Hovd/Namdalsavisa

Namdal Løpeklubb
Harranesveien 19
7818 Lund

Telefon

976 34 695

906 70 299

  • Instagram
  • Facebook
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2018 Namdal løpeklubb, laget med Wix.com